• Telefon: (54) 288 26 54, kom. 668 625 403
 • ul. Górna 28B 87-600 Lipno
 • Email: [email protected]

Węgiel, ekogroszek, pellet Włocławek

Skład opału Lipnowski Opał oferuje we Włocławku szeroki asortyment opału. W ofercie posiadamy:

Wegiel Krajowy i Importowany:

 • węgiel kostka

 • węgiel orzech

 • ekogroszek

 • ekomiał

Pellet drzewny:

 • Pellet Barlinek

 • Pellet Lava

 • Pellet Olimp

 • Pellet Ikea

 • Pellet Premium Plus

 • Pellet Clear Energy

Dowozimy zakupiony towar na obszarze całej miejscowości Włocławek oraz okolic. Ceny dostaw są ustalane indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia oraz docelowej odległości. Zawsze jest możliwość odbioru zakupionego opału u nas w firmie. Zapewniamy konkurencyjne ceny, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu dokonania bezpłatnej wyceny.

Telefon

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

(54) 288 26 54,
kom. 668 625 403

Email

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

[email protected]

Nasza lokalizacja

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

ul. Górna 28B
87-600 Lipno

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

  Skład węgla Włocławek

  Ładowanie węgla w workachMieszkasz w miejscowości Włocławek i potrzebujesz sprawdzonego węgla do ogrzewania swojego domu? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego składu opału. W sprzedaży posiadamy różne typy węgla zarówno z Polski jak i z importu. W detalicznej oraz hurtowej dystrybucji opału specjalizujemy się już niemal 20 lat. W tym czasie nasza firma zyskała szerokie grono zadowolonych stałych klientów, którzy rokrocznie zaopatrują się u nas w niezbędny opał. Serdecznie zachęcamy do składania zamówieni niezależnie od tego w jakiej części Włocławka Państwo mieszkają – dowozimy zamówiony towar na miejsce wskazane przez klienta.

  Dokładamy starań, aby oferowany węgiel oraz pellet przechowywać w optymalnych warunkach. Opał pakowany w worki przechowujemy w krytych obszernych halach, natomiast węgiel sprzedawany luzem zabezpieczamy solidnymi plandekami, które uniemożliwiają nasiąkanie wodą pod wpływem deszczu lub śniegu. Dzięki temu możemy zapewniać wydajny, suchy opał.

   

   

   

  Węgiel Włocławek

  wegiel polski WłocławekW regionie Włocławka do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz większych budynków firmowych i przemysłowych nadal wykorzystuje się przede wszystkim paliwa stałe – także węgiel. Oferujemy różne rodzaje węgla, dzięki czemu bez problemu mogą Państwo zakupić węgiel, który będzie optymalnie spalał się w posiadanym przez Państwa kotle grzewczym. Dysponujemy zarówno węglem pakowanym w wytrzymałe worki z tasiemki polipropylenowej jak i węglem sprzedawanym luzem na wagę. Dzięki temu mogą Państwo kupić nawet bardzo dokładnie sprecyzowane ilości węgla. Jeśli planują Państwo zakup dużej ilości opału, sugerujemy najpierw zakupić niewielką ilość węgla, aby przetestować jego spalanie w posiadanym przez siebie piecu CO. Na co warto zwracać uwagę podczas spalania węgla? Istotne jest, aby węgiel podczas spalania w kotle generował jak najmniej popiołu oraz nie zanieczyszczał przewodu kominowego. Rzecz jasna kluczowe znaczenie ma czy węgiel dobrze się pali w Państwa kotle oraz jak jego spalanie przekłada się na komfort grzewczy domowników. Oferujemy szeroki asortyment węgla krajowego oraz importowanego, a także różnego typu węgiel ekogroszek. Posiadamy w sprzedaży także miał węglowy.

   

  Pellet Włocławek – dlaczego najlepszy zakup jest w Lipnowski Opał​?

  Odpowiadając na potrzeby naszych klientów zadbaliśmy o to, żeby w ofercie znalazł się ekologiczny pellet. Włocławek może więc liczyć na szybką, sprawną i terminową dostawę materiału opałowego najwyższej jakości. Liczna flota samochodów i maszyn umożliwia nam dostarczenie pelletu pod wskazany adres oraz w dogodnym dla Klienta czasie. Konkurencyjna cena oraz wsparcie i doradztwo na każdym etapie sprzedaży, to kolejne czynniki przyczyniające się do coraz większej liczby klientów, których interesuje pellet. Włocławek, na który składają się klienci zarówno indywidualni, jak i większe firmy dzięki zamówieniu większej ilości opału, może liczyć na atrakcyjną zniżkę. Każdy pellet, który znajduje się w ofercie składu Lipnowski Opał potwierdzony jest certyfikatem, który jest ogólnoeuropejskim standardem jakościowym. Dzięki temu klient ma pewność, że kupuje wysoko kaloryczne paliwo, które spełnia wymogi ekologiczne. Jeśli więc szukasz ekonomicznego opału, to u nas znajdziesz pellet, który zaspokoi Twoje potrzeby grzewcze.

   

  Pellet drzewny – dlaczego coraz bardziej popularny?

  Użytkownicy kotłów grzewczych bardzo cenią sobie komfort korzystania z instalacji centralnego ogrzewania. Korzystanie z kotłów grzewczych zasilanych pelletem drzewnym zapewnia wygodę w obsłudze kotłowni, a także stabilną temperaturę w ogrzewanych pomieszczeniach. Automatyzacja procesu podawania paliwa sprawia, że w zależności od posiadanego urządzenia komorę zasypową kotła uzupełnia się nawet co dwie doby. Ponieważ temperatura pracy takiego kotła jest sterowana elektronicznie, możliwe jest także zastosowanie programatorów automatycznie regulujących temperaturę wewnątrz budynku. Sprzyja to komfortowi użytkowników, ale jest także bardzo korzystne z ekonomicznego punktu widzenia. Pracę kotła można lepiej dostosować tak, aby niepotrzebnie nie generował on wyższej temperatury w porach, w których jest to niepotrzebne.
  Pellet drzewny jest paliwem miłym w obsłudze, nie brudzi, nie pyli, a do tego charakteryzuje się pięknym zapachem. W naszym składzie opału oferujemy przede wszystkim pellet produkowany z drzew iglastych. Charakteryzuje się on bardzo dobrą jakością spalania oraz 100% naturalnym składem.