• Telefon: (54) 288 26 54, kom. 668 625 403
 • ul. Górna 28B 87-600 Lipno
 • Email: [email protected]

Pellet, ekogroszek, węgiel Płock

Oferujemy mieszkańcom Płocka pellet, ekogroszek i węgiel w korzystnych cenach. Zapewniamy szybką dostawę pod wskazany adres.

Wegiel Krajowy i Importowany:

 • węgiel kostka

 • węgiel orzech

 • ekogroszek

 • ekomiał

Pellet drzewny:

 • Pellet Barlinek

 • Pellet Lava

 • Pellet Olimp

 • Pellet Ikea

 • Pellet Clear Energy

 • Pellet Premium Plus

 • Pellet Premium Plus

Zamów u nas pellet, ekogroszek lub węgiel, a my dowieziemy towar pod wskazany adres w Płocku i okolicy. Chociaż Płock oddalony jest od Lipna około 50 km to przekonasz się, że nasze ceny opału oraz dowozu są bardzo konkurencyjne.  Koszt dostawy do Płockaa ustalamy indywidualnie. Zadzwoń lub napisz!

Telefon

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

(54) 288 26 54
kom. 668 625 403

Email

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

[email protected]

Nasza lokalizacja

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

ul. Górna 28B
87-600 Lipno

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

  Pellet Płock – jaki pellet wybrać?

   

  Poszukujesz sprawdzonego pelletu wysokiej jakości? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Skład Lipnowski Opał od prawie dwóch dekad prowadzi sprzedaż opału, na który jest zapotrzebowanie na terenie Płocka i okolicznych miejscowości. Od wielu lat zaopatrujemy naszych sąsiadów w ekologiczny opał. Aktualnie w sprzedaży posiadamy pellet :

   

  Pellet Ikea

  Zawartość popiołu do 0,5%
  Kaloryczność 18 MJ/kg
  Wymiary ziarna 6 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej 6%
  certyfikat ENPlus A1

   

  Pellet Lawa

  Zawartość popiołu do 0,7%
  Kaloryczność 17 MJ/kg
  Wymiary ziarna 6-8 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej do 10%.

   

  Wszelkie informacje na temat dostępnego pelletu można znaleźć na stronie https://lipnowskiopal.pl/pellet/.

   

  Dlaczego pellet staje się tak popularnym paliwem? Przede wszystkim dlatego, że jest to paliwo przyjazne dla środowiska. Podczas jego spalania mamy do czynienia z zerową emisją dwutlenku węgla, co oznacza, że do atmosfery dostaje się taka sama ilość CO2, jaka była potrzebna do wzrostu takiej ilości drzewa, z jakiej wytworzono dany pellet. Pellet jest wysokokaloryczny i spala się praktycznie w całości, co także przyczynia się do ochrony naszego środowiska. Dodatkową zaleta pelletu, a właściwie kotłów na pellet, jest ich bezobsługowość. Zasobnik kotła należy zapełnić granulatem raz na nawet dwa tygodnie, co znacząco zwiększa komfort ogrzewania domu, hal produkcyjnych, magazynów, czy zakładów pracy.

   

  Dlaczego warto zamówić nasz pellet? Płock i okolice mogą liczyć na najlepszej jakości paliwo w bardzo przystępnych cenach.

   

  Ekogroszek Płock i okolice – oferta

   

  Ekogroszek to bardzo wygodny rodzaj paliwa, przeznaczony do spalania w nowoczesnych kotłach z podajnikiem. Dlaczego warto zainteresować się ekogroszkiem? Chociaż ekogroszek powstaje z węgla, to ma znacząco lepsze parametry, jeśli chodzi o wpływ na środowisko. Produkowany jest z wysokokalorycznego węgla, który zawiera niewielkie domieszki substancji niepalnych i cechuje się stosunkowo niską wilgotnością. Odpowiednio rozdrobniony i oczyszczony groszek węglowy jest do stosowania w kotłach o wysokiej sprawności i w dużej mierze zautomatyzowanych, dzięki czemu zminimalizowany jest szkodliwy wpływ na środowisko.

  Jaki rodzaj ekogroszku jest najlepszy? Każdy kto od lat stosuje ten rodzaj paliwa z pewnością ma własną odpowiedź na to pytanie. My posiadamy w sprzedaży ekogroszek różnych producentów, między innymi Ekogroszek Gold o następujących parametrach:

   

  Zawartość popiołu max 12%
  Zawartość popiołu max 12%
  Kaloryczność min 24 MJ/kg
  Wymiary ziarna 5-31,5 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej max 15%.

   

  Skład węgla Lipnowski Opał w Twoim mieście

   

  Skład węgla Lipnowski Opał oddalony jest od Płocka o prawie 50 km, jednak dla nas to żaden problem. Dowozimy nasz opał w promieniu nawet 100 km. Cena za transport ustalana jest indywidualnie, w zależności od wielkości zamówienia i odległości. Dostarczymy Twoje zamówienie, gdziekolwiek sobie zażyczysz. Serdecznie polecamy nasze usługi. Nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego opału. Kupując u nas węgiel, ekogroszek czy pellet masz pewność, że opał był właściwie składowany i zachował swoje właściwości.