• Telefon: (54) 288 26 54, kom. 668 625 403
 • ul. Górna 28B 87-600 Lipno
 • Email: [email protected]

Skład węgla Ciechocinek

Skład Lipnowski Opał oferuje w Ciechocinku szeroki asortyment opału – węgiel, ekogroszek i pellet.

Wegiel Krajowy i Importowany:

 • węgiel kostka

 • węgiel orzech

 • ekogroszek

 • ekomiał

Pellet drzewny:

 • Pellet Barlinek

 • Pellet Lava

 • Pellet Olimp

 • Pellet Ikea

 • Pellet Clear Energy

 • Pellet Premium Plus

 • Pellet Premium Plus

Oferujemy mieszkańcom Ciechocinka najwyższej jakości węgiel krajowy i importowany, ekogroszek oraz pellet. Zamów u nas opał, a my dowieziemy go pod wskazany adres w Ciechocinku. Proponujemy korzystne ceny. Zadzwoń lub napisz!

Telefon

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

(54) 288 26 54
kom. 668 625 403

Email

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

[email protected]

Nasza lokalizacja

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

ul. Górna 28B
87-600 Lipno

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

  Skład węgla i ekogroszku w Ciechocinku

   

  Nasz skład opału Lipnowski Opał od prawie dwóch dekad zaopatruje okolicznych mieszkańców oraz zakłady produkcyjne i różne firmy w dobrej jakości opał, w postaci: węgla, ekogroszku, ekomiału i pelletu. Przez długie lata działalności zyskaliśmy stałych klientów, którzy każdego roku powracają do nas z nowym zamówieniem. Naszym priorytetem jest dobry kontakt z klientem, jak najszybsza realizacja zamówienia, a także jakość sprzedawanego opału oraz odpowiednie przechowywanie. Naszą ofertę kierujemy także do mieszkańców oraz firm prowadzących swoją działalność na terenie Ciechocinka i okolic. Węgiel i ekogroszek można odebrać własnym środkiem transportu lub skorzystać z opcji dowozu oferowanej w naszej firmie.

   

  Jaki węgiel i ekogroszek oferujemy?

   

  Węgiel kostka
  Zawartość popiołu 4-12%
  Zawartość części lotnych 35%
  Kaloryczność 24-26 MJ/kg
  Wymiary ziarna 50-200 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej 12-20%

   

  Węgiel orzech
  Zawartość popiołu 4-12%
  Zawartość części lotnych 35%
  Kaloryczność 24-26 MJ/kg
  Wymiary ziarna 25-80 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej 12-20%

   

  Ekogroszek
  Zawartość popiołu max 12%
  Zawartość popiołu max 12%
  Kaloryczność min 24 MJ/kg
  Wymiary ziarna 5-31,5 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej max 15%.

   

  Więcej informacji na temat aktualnej oferty węgla i ekogroszku zamieszczamy na stronie tutaj.
  Oferta zmienia się w zależności od sezonu oraz opcji pozyskania jakościowego, a jednocześnie niedrogiego węgla, ekomiału czy ekogroszku.

   

  Oferujemy węgiel zarówno składowany luźno, jak i i węgiel workowany. Węgiel sprzedawany na wagę przechowujemy na zewnątrz, pod ochronnymi plandekami, które skutecznie zabezpieczają węgiel przed deszczem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Natomiast opał workowany składowany jest w krytych halach. Dzięki naszym staraniom węgiel, który oddajemy w ręce, a raczej do kotłów, naszych klientów, ma optymalne parametry spalania.

  Ekogroszek Ciechocinek – dlaczego zamówić u nas?

  Jako długoletni sprzedawca materiału opałowego, dzięki wysokiej jakości węgla oraz ekogroszku zyskaliśmy sobie zaufanie wielu klientów. Dla mieszkańców Ciechocinka również przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo ofertę. Może się jednak zastanawiasz: Ekogroszek Ciechocinek – dlaczego zamówić u nas? Przede wszystkim sprzedawany w składzie Lipnowski Opał ekogroszek jest przystosowany do zastosowania w różnych typach pieców grzewczych. Ponadto, to co nas wyróżnia, to między innymi szybka, terminowa realizacja i dostawa zamówienia na wskazany przez klienta adres. Przechowywany w składzie opału towar jest zabezpieczony przed czynnikami atmosferycznymi, co również pozytywnie wpływa na jego wysoką jakość. Ponadto, każdy sprzedawany przez nas towar jest zgodny z wszelkimi obowiązującymi normami. Kupując u nas ekogroszek masz pewność nabycia towaru, który wyróżnia się wysokimi parametrami związanymi z wydajnością. Świetny stosunek ceny do jakości to kolejny powód, dla którego ekogroszek Ciechocinek warto zamówić u nas. Masz pytania? Zadzwoń, a nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na nurtujące Cię kwestie.

  Pellet Ciechocinek – dlaczego warto?

   

  W naszym składzie węgla swoje ważne miejsce znalazł także bardziej ekologiczny rodzaj paliwa, a mianowicie pellet. W naszym kraju znany jest od wielu lat, a teraz zyskuje coraz większą popularność także w Ciechocinku i okolicach. Jakie są zalety pelletu?

   

  Pellet wytwarzany jest przede wszystkim z odpadów drzewnych, takich jak wióry, trociny itd. Pod wpływem działania sił mechanicznych powstaje granulat o wielkości 6-8 mm. Paliwo z biomasy jest czyste i bardzo wydajne. Podczas spalania pozostaje znikoma ilość popiołu, nie wytwarzają się żadne substancje smoliste, a dodatkowo pellet ma zerową emisję dwutlenku węgla. Pakowany jest w worki, co ułatwia jego przechowywanie oraz dokładanie do podajnika.

   

  Co można powiedź o komforcie korzystania z pelletu? Jak już wspomnieliśmy w przeciwieństwie do węgla jest to czyste paliwo, które w łatwy sposób można przechowywać i dokładać do podajnika w kotle. Warto nadmienić, że kotły na pellet są w pełni zautomatyzowane. Podajnik można załadować nawet raz na dwa tygodnie, co stanowi ogromną zaletę i komfort dla właścicieli. Więcej informacji na temat aktualnej oferty pelletu dla Ciechocinka można znaleźć na stronie https://lipnowskiopal.pl/pellet/ lub pod podanym na stronie numerem telefonu.

   

  Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.