• Telefon: (54) 288 26 54, kom. 668 625 403
 • ul. Górna 28B 87-600 Lipno
 • Email: [email protected]

Węgiel, ekogroszek, pellet Brodnica

Skład opału Lipnowski Opał oferuje w Brodnicy szeroki asortyment opału. W ofercie posiadamy:

Wegiel Krajowy i Importowany:

 • węgiel kostka

 • węgiel orzech

 • ekogroszek

 • ekomiał

Pellet drzewny:

 • Pellet Barlinek

 • Pellet Lava

 • Pellet Olimp

 • Pellet Ikea

 • Pellet Clear Energy

 • Pellet Premium Plus

 • Pellet Premium Plus

Dowozimy zakupiony towar na terenie całej Brodnicy i okolic. Ceny dostaw są ustalane indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia oraz docelowej odległości. Zawsze jest możliwość odbioru zakupionego opału u nas w firmie. Zapewniamy konkurencyjne ceny, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu dokonania bezpłatnej wyceny.

Telefon

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

(54) 288 26 54
kom. 668 625 403

Email

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

[email protected]

Nasza lokalizacja

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

ul. Górna 28B
87-600 Lipno

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

  Skład węgla Brodnica

  nasz skład opału niedaleko BrodnicaMieszkasz w Brodnicy i poszukujesz solidnego składu węgla lub pelletu? Cieszymy się, że do nas trafiłeś. Skład opału Lipnowskiopal.pl oferuje wysokiej klasy pellet drzewny oraz rozmaite gatunki węgla. W branży dystrybucji opału działamy już niemal 20 lat. Doświadczenie nauczyło nas jak ważny dla naszych klientów jest zakup dobrego opału. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa przy tym prawidłowe magazynowanie opału. Dlatego sprzedawany przez nas węgiel pakowany w worki przechowujemy w przestronnych i suchych magazynach. Dzięki nim węgiel jest chroniony przed wilgocią. Natomiast węgiel sprzedawany luzem zabezpieczamy solidnymi wodoodpornymi plandekami. Gorąco zachęcamy do składania zamówień na opał niezależnie od tego w jakiej części Brodnicy mieszkasz. Można także zamówić opał z dowozem na miejsce. Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne zniżki.

   

   

   

  Węgiel Brodnica

  wegiel polski BrodnicaWedług danych niedawno powstałego raportu wykonanego zlecenie Ministra Klimatu w Polskich gospodarstwach domowych wykorzystuje się niemal 5 milionów kotłów grzewczych opalanych węglem. W województwie Kujawsko-Pomorskim, także w Brodnicy i okolicach w dalszym ciągu występuje bardzo duże zapotrzebowanie na solidny kaloryczny węgiel. Jako skład węgla węgiel Brodnica oferujemy przeróżne rodzaje węgla dostosowane do spalania w różnego rodzaju kotłach grzewczych. Potrzebujesz węgla typu ekogroszek? Dysponujemy różnymi jego rodzajami. Ekogroszek charakteryzujący się najlepszą kalorycznością dostępny w naszej ofercie to ekogroszek Inskjoy (28-30 MJ/kg). Posiadamy w ofercie zarówno węgiel importowany jak i ten pozyskiwany w kopalniach w naszym kraju. Można zakupić węgiel na wagę z oferty węgla magazynowanego luzem lub węgiel pakowany w worki 25kg. Wielu klientów woli kupować węgiel szczelnie zamknięty w workach, ponieważ jest on łatwiejszy w transporcie i magazynowaniu. Worek z wytrzymałego polipropylenu skutecznie chroni węgiel przed wilgocią dzięki czemu nawet przy długim magazynowaniu opał nie traci na jakości. Jaki węgiel będzie najlepszy do twojego pieca centralnego ogrzewania? Warto zwracać uwagę na to jak pali się zakupiony węgiel – zawsze można najpierw kupić niewielką porcję węgla, aby dokonać kilku prób. Czy węgiel pali się czysto i bez problemów? Jak dużo zostawia popiołu? Czy ulega spiekaniu? Warto zwrócić uwagę, czy podczas spalania nie powstaje intensywny dym, który z czasem może okropnie zanieczyścić kocioł oraz przewód kominowy. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego gatunku węgla do Państwa potrzeb. W ofercie sprzedaży posiadamy także miał węglowy.

   

  Pellet Brodnica – dlaczego właśnie pellet?

  Worki na pellet drzewnyOgrzewanie pelletem staje się w Toruniu i okolicach coraz bardziej popularne. Korzystanie z kotła na pellet z automatycznym podajnikiem jest komfortowe i ekonomiczne. Podczas spalania pelletu drzewnego nie powstają żadne szkodliwe substancje, nawet zapach dymu jest bardzo przyjemny. Pellet przechowywany w workach jest wygodny w magazynowaniu i w uzupełnianiu zasobnika. W przeciwieństwie do węgla pellet drzewny jest paliwem czystym, nie brudzi pomieszczenia, w którym jest przechowywany, a i podczas jego wsypywania łatwiej zachować higienę. Co ciekawe, niektóre rodzaje pelletu drzewnego dostępne w naszej ofercie mogą być wykorzystywane nie tylko jako paliwo w kotłach C.O. ale także jako naturalne i ekologiczne podłoże dla zwierząt domowych i hodowlanych. Sprzedajemy pellety Sosnowe oraz sosnowo-świerkowe, iglaste. Dlaczego sprzedajemy akurat pellet z drzew iglastych? Do produkcji wykorzystywane są tylko trociny z drzew iglastych, które posiadają naturalne lepiszcze, zapewniające bardzo dobrą spoistość, a sam pellet charakteryzuje się ładnym jasnym wybarwieniem.