• Telefon: (54) 288 26 54, kom. 668 625 403
 • ul. Górna 28B 87-600 Lipno
 • Email: [email protected]

Skład opału, węgla Aleksandrów Kujawski

Skład opału Lipnowski Opał oferuje w Aleksandrowie Kujawskim szeroki asortyment opału: ekogroszek, węgiel, pellet.

Wegiel Krajowy i Importowany:

 • węgiel kostka

 • węgiel orzech

 • ekogroszek

 • ekomiał

Pellet drzewny:

 • Pellet Barlinek

 • Pellet Lava

 • Pellet Olimp

 • Pellet Ikea

 • Pellet Clear Energy

 • Pellet Premium Plus

 • Pellet Premium Plus

Aleksandrów Kujawski – dowozimy pod wskazany adres węgiel, ekogroszek i pellet. Wybierz i zamów dowolna ilość opału, a my dostarczymy go na miejsce.  że nasze ceny opału oraz dowozu są bardzo konkurencyjne.  Koszt dostawy do Aleksandrowa Kujawskiego ustalamy indywidualnie. Zadzwoń lub napisz!

Telefon

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

(54) 288 26 54
kom. 668 625 403

Email

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

[email protected]

Nasza lokalizacja

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

ul. Górna 28B
87-600 Lipno

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

  Ekogroszek Aleksandrów Kujawski – dostępne możliwości

   

  Masz kocioł na ekogroszek i szukasz wysokiej klasy paliwa w przystępnej cenie? Nie mogłeś trafić lepiej! Dla mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego mamy korzystną ofertę ekogroszku i nie tylko. W sprzedaży posiadamy ekogroszek  o następujących parametrach:

   

  Zawartość popiołu max 12%
  Zawartość popiołu max 12%
  Kaloryczność min 24 MJ/kg
  Wymiary ziarna 5-31,5 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej max 15%

   

  Zamówiony ekogroszek można odebrać bezpośrednio w naszym składzie lub też skorzystać z opcji dowozu naszymi środkami transportu. Ekogroszek dowozimy w każde wskazane miejsce. Koszt transportu ustalamy indywidualnie w zależności od ilości zamówionego towaru i odległości.

   

  Dlaczego ekogroszek?

   

  Wielu klientów ceni sobie ten rodzaj paliwa z uwagi na jego wysokie parametry spalania, wydajność oraz niższą zawartość siarki. Jak sama nazwa wskazuje jest to bardziej ekologiczne paliwo niż klasyczny węgiel kamienny, co w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w kotłach przeznaczonych do spalania ekogroszku sprawia, że podczas procesu spalania wydzielanych jest mniej szkodliwych substancji do atmosfery.
  Ekogroszek występuje w ziarnach od 5 do 30 mm i pakowany jest w wytrzymałe worki, które ułatwiają przechowywanie. Poza tym ekogroszek jest bardziej przyjazny w użytkowaniu – jego dosypywanie do automatycznego podajnika raz na kilka dni jest wygodnym i „czystym” rozwiązaniem.

   

  Skład węgla, skład opału w Aleksandrowie Kujawskim

   

  Kilka słów o naszym składzie opału. Działamy od dwóch dekad na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego, w tym również Aleksandrowa Kujawskiego. Zdobyliśmy duże zaufanie okolicznych mieszkańców oraz właścicieli zakładów produkcyjnych i firm, dla których każdego roku dostarczamy węgiel, pellet lub inny rodzaj opału. Dbamy o dobrą atmosferę współpracy, staramy się jak najlepiej dostosować do potrzeb i wymagań klientów oraz pomóc im w optymalnym doborze opału.
  Chociaż nasz skład węgla i innych paliw znajduje się w Lipie, to realizujemy zamówienia nawet w promieniu 100km. Zamówienia dowozimy najszybciej jak na to pozwalają możliwości. Cena transportu i opału uzależniona jest od ilości zamówienia oraz odległości do miejsca docelowego.

   

  Ceny węgla

   

  Ceny węgla bardzo się zmieniają – aktualny sezon jest na doskonałym przykładem. Z tego względu na stronie https://lipnowskiopal.pl/wegiel-importowany/ podajemy bieżące ceny węgla, ekogroszku itd. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów węgla. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego do Twojego systemu grzewczego zachącmy do skontaktowania się z anszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedza na wszystkie pytania.

   

  Pragniemy zapewnić, że nasz węgiel jest bardzo starannie przechowywany, dzięki czemu zawsze zachowuje najwyższą jakość.

   

  Pellet w ofercie Lipnowskiego Opału

   

  W naszej ofercie posiadamy pellet pochodzący od różnych producentów. Aktualna oferta pelletu zależy od cen oraz dostępności danego rodzaju pelletu. Między innymi oferujemy:

  Pellet Ikea
  Zawartość popiołu do 0,5%
  Kaloryczność 18 MJ/kg
  Wymiary ziarna 6 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej 6%
  certyfikat ENPlus A1

  Pellet Lawa
  Zawartość popiołu do 0,7%
  Kaloryczność 17 MJ/kg
  Wymiary ziarna 6-8 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej do 10%.

   

  Pellet Aleksandrów Kujawski – dlaczego najlepszy zakup jest w Lipnowski Opał?

  W naszej ofercie materiałów opałowych znajduje się między innymi wysokiej jakości pellet. Aleksandrów Kujawski jest miejscowością znajdującą się niedaleko Składu Lipnowski Opał, więc nasi pracownicy bez problemu zatroszczą się o terminową realizację i dostawę zamówienia. Jeśli szukasz taniego, ale wydajnego pelletu, to bardzo dobrze trafiłeś. To, co nas wyróżnia, to między innymi sprawdzona jakość materiałów opałowych oraz profesjonalne podejście do każdego klienta. Każde sprzedawane przez nas opakowanie pelletu oznakowane jest certyfikatem, który jest ogólnoeuropejskim standardem jakościowym potwierdzającym wyprodukowanie paliwa z właściwych składników. Nasi sprzedawcy, na podstawie udzielonych przez klienta informacji dotyczących urządzenia grzewczego, pomogą dopasować najbardziej optymalny i wydajny pellet. Aleksandrów Kujawski oraz okoliczne miejscowości może więc liczyć na fachowe doradztwo oraz zakup ekonomicznego opału. Jesteśmy przekonani, że pellet z Lipnowski Opał zaspokoi Twoje potrzeby grzewcze.

   

  Zachęcamy do zapoznania się z szczegółową ofertą sprzedaży prezentowanego przez nas opału. A jeśli masz pytania, to zadzwoń, a nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na nurtujące Cię kwestie.