• Telefon: (54) 288 26 54, kom. 668 625 403
 • ul. Górna 28B 87-600 Lipno
 • Email: [email protected]

Skład opału, węgla Aleksandrów Kujawski

Skład opału Lipnowski Opał oferuje w Aleksandrowie Kujawskim szeroki asortyment opału: ekogroszek, węgiel, pellet.

Wegiel Krajowy i Importowany:

 • węgiel kostka

 • węgiel orzech

 • ekogroszek

 • ekomiał

Pellet drzewny:

 • Pellet Barlinek

 • Pellet Lava

 • Pellet Olimp

 • Pellet Ikea

 • Pellet Clear Energy

 • Pellet Premium Plus

 • Pellet Premium Plus

Aleksandrów Kujawski – dowozimy pod wskazany adres węgiel, ekogroszek i pellet. Wybierz i zamów dowolna ilość opału, a my dostarczymy go na miejsce.  że nasze ceny opału oraz dowozu są bardzo konkurencyjne.  Koszt dostawy do Aleksandrowa Kujawskiego ustalamy indywidualnie. Zadzwoń lub napisz!

Telefon

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

(54) 288 26 54
kom. 668 625 403

Email

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

[email protected]

Nasza lokalizacja

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

ul. Górna 28B
87-600 Lipno

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

  Ekogroszek Aleksandrów Kujawski – dostępne możliwości

   

  Masz kocioł na ekogroszek i szukasz wysokiej klasy paliwa w przystępnej cenie? Nie mogłeś trafić lepiej! Dla mieszkańców Aleksandrowa Kujawskiego mamy korzystną ofertę ekogroszku i nie tylko. W sprzedaży posiadamy ekogroszek  o następujących parametrach:

   

  Zawartość popiołu max 12%
  Zawartość popiołu max 12%
  Kaloryczność min 24 MJ/kg
  Wymiary ziarna 5-31,5 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej max 15%

   

  Zamówiony ekogroszek można odebrać bezpośrednio w naszym składzie lub też skorzystać z opcji dowozu naszymi środkami transportu. Ekogroszek dowozimy w każde wskazane miejsce. Koszt transportu ustalamy indywidualnie w zależności od ilości zamówionego towaru i odległości.

   

  Dlaczego ekogroszek?

   

  Wielu klientów ceni sobie ten rodzaj paliwa z uwagi na jego wysokie parametry spalania, wydajność oraz niższą zawartość siarki. Jak sama nazwa wskazuje jest to bardziej ekologiczne paliwo niż klasyczny węgiel kamienny, co w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w kotłach przeznaczonych do spalania ekogroszku sprawia, że podczas procesu spalania wydzielanych jest mniej szkodliwych substancji do atmosfery.
  Ekogroszek występuje w ziarnach od 5 do 30 mm i pakowany jest w wytrzymałe worki, które ułatwiają przechowywanie. Poza tym ekogroszek jest bardziej przyjazny w użytkowaniu – jego dosypywanie do automatycznego podajnika raz na kilka dni jest wygodnym i „czystym” rozwiązaniem.

   

  Skład węgla, skład opału w Aleksandrowie Kujawskim

   

  Kilka słów o naszym składzie opału. Działamy od dwóch dekad na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego, w tym również Aleksandrowa Kujawskiego. Zdobyliśmy duże zaufanie okolicznych mieszkańców oraz właścicieli zakładów produkcyjnych i firm, dla których każdego roku dostarczamy węgiel, pellet lub inny rodzaj opału. Dbamy o dobrą atmosferę współpracy, staramy się jak najlepiej dostosować do potrzeb i wymagań klientów oraz pomóc im w optymalnym doborze opału.
  Chociaż nasz skład węgla i innych paliw znajduje się w Lipie, to realizujemy zamówienia nawet w promieniu 100km. Zamówienia dowozimy najszybciej jak na to pozwalają możliwości. Cena transportu i opału uzależniona jest od ilości zamówienia oraz odległości do miejsca docelowego.

   

  Ceny węgla

   

  Ceny węgla bardzo się zmieniają – aktualny sezon jest na doskonałym przykładem. Z tego względu na stronie https://lipnowskiopal.pl/wegiel-importowany/ podajemy bieżące ceny węgla, ekogroszku itd. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów węgla. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego do Twojego systemu grzewczego zachącmy do skontaktowania się z anszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedza na wszystkie pytania.

   

  Pragniemy zapewnić, że nasz węgiel jest bardzo starannie przechowywany, dzięki czemu zawsze zachowuje najwyższą jakość.

   

  Pellet w ofercie Lipnowskiego Opału

   

  W naszej ofercie posiadamy pellet pochodzący od różnych producentów. Aktualna oferta pelletu zależy od cen oraz dostępności danego rodzaju pelletu. Między innymi oferujemy:

  Pellet Ikea
  Zawartość popiołu do 0,5%
  Kaloryczność 18 MJ/kg
  Wymiary ziarna 6 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej 6%
  certyfikat ENPlus A1

  Pellet Lawa
  Zawartość popiołu do 0,7%
  Kaloryczność 17 MJ/kg
  Wymiary ziarna 6-8 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej do 10%.