• Telefon: (54) 288 26 54, kom. 668 625 403
 • ul. Górna 28B 87-600 Lipno
 • Email: [email protected]

Skład opału Grudziądz

Skład opału Lipnowski Opał oferuje w Grudziądzu szeroki asortyment opału. W ofercie posiadamy:

Wegiel Krajowy i Importowany:

 • węgiel kostka

 • węgiel orzech

 • ekogroszek

 • ekomiał

Pellet drzewny:

 • Pellet Barlinek

 • Pellet Lava

 • Pellet Olimp

 • Pellet Ikea

 • Pellet Clear Energy

 • Pellet Premium Plus

 • Pellet Premium Plus

Zamów u nas węgiel, pellet lub ekogroszek, a my dowieziemy towar pod wskazany adres w Grudziądzu i okolicy. Chociaż Grudziądz oddalony jest od Lipna prawie 100 km to przekonasz się, że nasze ceny opału oraz dowozu są bardzo konkurencyjne.  Koszt dostawy do Grudziądza ustalamy indywidualnie. Zadzwoń lub napisz!

Telefon

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

(54) 288 26 54
kom. 668 625 403

Email

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

[email protected]

Nasza lokalizacja

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

ul. Górna 28B
87-600 Lipno

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

  Skład opału Grudziądz – co oferujemy?

   

  Od blisko 20 lat prowadzimy skład opału. Grudziądz to jedno z miast, które obsługujemy od samego początku naszej działalności. Jesteśmy znanym w regionie dostawcą opału różnego rodzaju, w tym węgla, ekogroszku i pelletu. Zyskaliśmy zaufanie naszych klientów zarówno w najbliższej okolicy, jak i w całym województwie. Od początku funkcjonowania składu opału przykładamy ogromną wagę do jakości sprzedawanego przez nas opału, jak również do dobrej współpracy zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta, rzetelnością i uczciwością – przekonało się o tym już tysiące klientów.

   

  Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość przechowywania opału – szczególnie węgla i pelletu. Mamy pełną świadomość tego, w jaki sposób warunki pogodowe obniżają jakość opału, dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do odpowiedniego składowania opału. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty składu opału. Dostarczamy opał własnymi środkami transportu na terenie całego Grudziądza i okolic. Oferujemy naprawdę korzystne ceny węgla, ekogroszku i pelletu.

   

  Węgiel w Grudziądzu – jaki węgiel najlepszy?

  Węgiel jest jednym z najczęściej zamawianych surowców grzewczych w naszym składzie opału. Obecnie węgiel spalany w nowoczesnych kotłach grzewczych jest zdecydowanie mniej niebezpieczny dla środowiska niż węgiel stosowany w dawnych „kopciuchach”. Węgiel wykorzystywany jest nie tylko do ogrzewania budynków w zabudowie jednorodzinnej, ale także wielorodzinnej, w różnego rodzaju zakładach przemysłowych, energetycznych itd. W naszej ofercie skierowanej do mieszkańców Grudziądza posiadamy węgiel różnego rodzaju, między innymi węgiel kostka i orzech.

   

  • Węgiel kostka

  Zawartość popiołu 4-12%
  Zawartość części lotnych 35%
  Kaloryczność 24-26 MJ/kg
  Wymiary ziarna 50-200 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej 12-20%

   

  • Węgiel orzech

  Zawartość popiołu 4-12%

  Zawartość części lotnych 35%

  Kaloryczność 24-26 MJ/kg

  Wymiary ziarna 25-80 mm

  Zawartość wilgoci całkowitej 12-20%

   

  W sprzedaży mamy także inne rodzaje węgla. Aktualna oferta oraz cennik węgla Grudziądz znajduje się na stronie https://lipnowskiopal.pl/wegiel-importowany.
  Sprzedajmy także węgiel workowany ponieważ jest wygodny w przechowywaniu, przewożeniu oraz użytkowaniu.

   

  Ekogroszek – jaki ekogroszek w Grudziądzu?

   

  Ekogroszek to bardzo popularny rodzaj opału. Mieszkańcy Grudziądza, a także zakłady znajdujące się w tym mieście chętnie wykorzystują ten rodzaj paliwa do ogrzewania budynków. W naszym składzie opału posiadamy ekogroszek najwyższej jakości, sprzedawany w workach, co znacząco ułatwia załadunek do podajnika w piecu. Aktualny cennik i rodzaj ekogroszku będącego w ofercie można znaleźć na stronie https://lipnowskiopal.pl/wegiel-importowany/.

   

  Ekogroszek Grudziądz – dlaczego warto zamówić u nas?

   

  Jako uznany dostawca opału, zdobyliśmy zaufanie klientów dzięki oferowaniu produktów najwyższej jakości, takich jak węgiel i ekogroszek. Jesteśmy otwarci zarówno na współpracę z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi, zamieszkujących różne części Polski, w tym Grudziądz. Ekogroszek sprzedawany w składzie Lipnowski Opał dostarczamy pod wskazany przez klienta adres. Przy większym zamówieniu klienci mogą liczyć na korzystniejszą cenę towaru. Wyróżnia nas nie tylko konkurencyjna cena ekogroszku, ale również sposób przechowywania opału, który chroni go przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Dzięki zadaszonym halom gwarantujemy klientom najwyższej jakości oraz najbardziej efektywny energetycznie ekogroszek. Grudziądz jest miejscowością znajdującą się stosunkowo niedaleko Składu Lipnowski Opał, więc nasi pracownicy bez problemu zatroszczą się o terminową realizację i dostawę zamówienia. Masz pytania związane z oferowanym przez nas ekogroszkiem? Zadzwoń, a nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na nurtujące Cię kwestie.

   

  Pellet Grudziądz – dlaczego polecamy nasz pellet?

   

  Pellet to sprasowane pod wysokim ciśnieniem odpady uzyskiwane w wyniku obróbki drewna. Oczywiście pellet powstaje z różnych materiałów takich jak: słoma, siano, łuski słonecznika itd., ale najbardziej popularnym jest pellet wytworzony z wiór i trocin oraz innych odpadów drzewnych. Jest to jeden z najwygodniejszych i czystych paliw, dlatego staje się coraz bardziej popularnym zastępnikiem węgla czy ekogroszku. Pellet jest bardzo wydajny, pozostawia niewielką ilość popiołu, który można wykorzystać jako nawóz pod rośliny i ma zerową emisję dwutlenku węgla.

   

  W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje pelletu. Grudziądz i okolice to tereny, na których pellet jest często spotykanym paliwem opałowym, dlatego dla mieszkańców Grudziądza przygotowaliśmy ciekawą ofertę. Można ją sprawdzić na stronie https://lipnowskiopal.pl/pellet/.

   

  Pellet Grudziądz – dlaczego najlepszy zakup jest w Lipnowski Opał?

   

  Od wielu lat jesteśmy zaangażowani w dostarczanie pelletu, który jest zarówno wydajny, jak i przyjazny dla ekosystemu. Decydując się na zakup pelletu w Lipnowski Opał, klienci otrzymują nie tylko produkt najwyższej jakości, ale także wsparcie zespołu, który z pasją dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy indywidualne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania grzewczego, dopasowanego do specyficznych potrzeb każdego gospodarstwa domowego. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z klientami oraz dostosowywaniu oferty do oczekiwań lojalnych klientów. Wybierając Lipnowski Opał, decydujesz się na więcej niż tylko zakup ekologicznego i kalorycznego produktu, jakim jest pellet. Grudziądz oraz mieszkańcy innych miejscowości zaopatrujący się w certyfikowany pellet pokazują w ten sposób, że zależy im na czystym, efektywnym i przyjaznym dla środowiska ogrzewaniu. Sprzedawany przez nas pellet to produkt o wysokiej wartości opałowej, co przekłada się na jego ekonomiczność i efektywność użytkowania. Cena, która idzie w parze z jakością sprawia, że wielu klientów decyduje się na zakup pelletu w Lipnowski Opał. Terminowa dostawa pod wskazany przez kupującego adres sprawia, że zamówiony opał szybko ogrzewa docelowy budynek. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółową ofertą sprzedaży prezentowanego przez nas opału.

   

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiadamy na wszelkie zapytania najszybciej jak to możliwe. Realizacja zamówień w jak najkrótszym czasie jest jednym z naszych nadrzędnych celów.