• Telefon: (54) 288 26 54, kom. 668 625 403
 • ul. Górna 28B 87-600 Lipno
 • Email: [email protected]

Węgiel, pellet ekogroszek – skład opału Golub-Dobrzyń

Oferujemy szeroki asortyment opału. Zamów u nas węgiel, pellet lub ekogroszek, a my dowieziemy towar pod wskazany adres w Golubiu-Grudziądzu i okolicy. Ceny naszego opału oraz dowozu są konkurencyjne w porównaniu do innych ofert.  Koszt dostawy do Golubia-Grudziądza ustalamy indywidualnie. Zadzwoń lub napisz! W ofercie posiadamy:

Wegiel Krajowy i Importowany:

 • węgiel kostka

 • węgiel orzech

 • ekogroszek

 • ekomiał

Pellet drzewny:

 • Pellet Barlinek

 • Pellet Lava

 • Pellet Olimp

 • Pellet Ikea

 • Pellet Clear Energy

 • Pellet Premium Plus

 • Pellet Premium Plus

Telefon

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

(54) 288 26 54
kom. 668 625 403

Email

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

[email protected]

Nasza lokalizacja

Zadzwoń lub wyślij formularz kontaktowy, a chętnie Ci pomożemy.

ul. Górna 28B
87-600 Lipno

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

  Skład opału i węgla Golub-Dobrzyń

   

  Poszukujesz sprawdzonego dostawcy węgla? Nasz skład opału działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego już od prawie 20 lat. Przez cały ten czas zaopatrujemy mieszkańców i właścicieli najróżniejszych firm, zakładów produkcyjnych, magazynów itd. w wysokiej klasy węgiel, ekogroszek i innego rodzaju paliwa. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Golub-Dobrzynia do składania zamówień na węgiel oraz odbioru osobistego lub skorzystania z naszej oferty dowozu węgla pod wskazany adres. Cena dowozu ustalana jest indywidualnie i zależy od ilości zamówieniowego opału oraz odległości. Posiadamy samochody dostawcze o różnym tonażu i wielkości, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować każde zmówienie oraz dowieźć opał na każda posesję.

   

  Pellet w naszej ofercie

   

  Mieszkańcy Golub-Dobrzynia chętnie zamawiają nie tylko węgiel i ekogroszek, ale także bardziej ekologiczne paliwo jakim jest pellet. W naszej ofercie posiadamy tylko sprawdzony, wysokiej jakości granulat, który spełni oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i hurtowych.

  W sprzedaży:

  Pellet Ikea
  Zawartość popiołu do 0,5%
  Kaloryczność 18 MJ/kg
  Wymiary ziarna 6 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej 6%
  certyfikat ENPlus A1

   

  Pellet Lawa
  Zawartość popiołu do 0,7%
  Kaloryczność 17 MJ/kg
  Wymiary ziarna 6-8 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej do 10%.

   

  Obecnie coraz większa ilość właścicieli nieruchomości decyduje się na zakup kotła na pellet z uwagi na oszczędność finansową oraz ochronę środowiska. Pellet posiada zerowy bilans emisji dwutlenku węgla, podczas spalania nie wydziela substancji smolistych, ma bardzo wysoki wskaźnik kaloryczności, a poza tym spala się prawie w 100%. Pozostałe znikome ilości popiołu można z powodzeniem wykorzystać jako nawóz pod rośliny w ogrodzie.

   

  Pellet Golub Dobrzyń – dlaczego najlepszy zakup jest w Lipnowski Opał?

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej ofercie przygotowaliśmy pellet ekologiczny, zapewniając mieszkańcom Golub Dobrzynia dostęp do opału najwyższej klasy, który dostarczany jest szybko, efektywnie i zawsze na czas. Dzięki rozbudowanej flocie transportowej, jesteśmy w stanie jednocześnie zrealizować dostawę prosto pod drzwi wielu naszych Klientów, nawet w krytycznym momencie, kiedy z dnia na dzień okazuje się, że jest potrzebny pellet. Golub Dobrzyń jest miejscowością znajdującą się niedaleko Składu Lipnowski Opał, więc nasi pracownicy bez problemu zatroszczą się o terminową realizację i dostawę zamówienia. Atrakcyjna cena, połączona z profesjonalnym doradztwem i wsparciem na każdym szczeblu procesu zakupowego, przekłada się na rosnące zainteresowanie naszym produktem, jakim jest pellet. Golub Dobrzyń, na który składają się klienci zarówno indywidualni, jak i większe firmy, ma możliwość uzyskania korzystnych rabatów przy zakupach hurtowych. Oferowany przez nas pellet jest każdorazowo weryfikowany przez certyfikat jakości, uznawany na terenie całej Europy, co daje naszym klientom gwarancję nabycia produktu o wysokiej wartości opałowej, spełniającego wszystkie normy ekologiczne. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty, tym bardziej, jeśli poszukujesz opału ekonomicznego i ekologicznego. Jesteśmy przekonani, że pellet z Lipnowski Opał sprosta oczekiwaniom dotyczącym efektywnego ogrzewania.

   

  Ekogroszek i węgiel Golub Dobrzyń – co oferujemy?

   

  W ofercie posiadamy różnego rodzaju węgiel oraz ekogroszek – zarówno krajowy, jak i zagraniczny. Między innymi:

   

  Węgiel kostka o parametrach:

  Zawartość popiołu 4-12%
  Zawartość części lotnych 35%
  Kaloryczność 24-26 MJ/kg
  Wymiary ziarna 50-200 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej 12-20%

   

  Węgiel orzech o parametrach:

  Zawartość popiołu 4-12%
  Zawartość części lotnych 35%
  Kaloryczność 24-26 MJ/kg
  Wymiary ziarna 25-80 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej 12-20%

   

  Ekogroszek Gold ma następujące parametry:

  Zawartość popiołu max 12%
  Zawartość popiołu max 12%
  Kaloryczność min 24 MJ/kg
  Wymiary ziarna 5-31,5 mm
  Zawartość wilgoci całkowitej max 15%.

   

  Jaki rodzaj węgla i ekogroszku posiadamy aktualnie na stanie? Sprawdź na stronie https://lipnowskiopal.pl/wegiel-importowany/ lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem sprzedaży. Nasi pracownicy udzielą Ci rzetelnych informacji oraz pomocy w doborze odpowiedniego paliwa dostosowanego do Twoich potrzeb i możliwości.

   

  Zamawiamy starannie wybrany węgiel i ekogroszek, ale to nie wszystko. Nie liczy się sama jakość opału, ważne jest też to w jaki sposób jest przechowywany. W naszym składzie Lipnowski Opał dokładamy wszelkich starań, by węgiel, pellet i ekogroszek przechowywane były w halach , pod zadaszeniem, aby chronić opał przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Węgiel sprzedawany luzem składowany jest na wolnym powietrzu pod plandekami wodoodpornymi.